Kariera

"Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność."

Poszukujemy współpracowników na następujące stanowiska:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Cała Polska.

Opis stanowiska:

Praca w Hello World polega na spotkaniach biznesowych z kontrahentami z różnych branż.

Do ciebie należy wybór drzwi do których zapukasz.

Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie kontrahentów..

Nienormowane miejsce i czas pracy.

Praca podstawowa lub dodatkowa.

Nie musisz być programistą, nasz przedstawiciel pomoże określić wymagania klienta.

Oferujemy:

Współpracę z młodym, dynamicznym zespołem specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie.

Wysoką prowizję od sprzedaży oraz bonusy.

Elastyczne warunki współpracy.

Wsparcie informacyjne i logistyczne.

Nienormowany czas i miejsce pracy.

Otwartość na dobre pomysły.

Współpracę na partnerskich zasadach.

Wymagania:

Poszukujemy:

Kandydatów z doświadczeniem sprzedażowym.

Osób, które będą poszukiwały nowych relacji biznesowych i pielęgnowały już istniejące.

Osób, którzy na drodze negocjacji będą ustalali warunki współpracy oraz oczekiwania kontrahentów.

Do współpracy zapraszamy:

Pasojonatów nowoczesnych technologii, internetu, programowania, IT.

Specjalistów, którzy będą pertraktowali z właścicielami oraz kadrą zarządzającą przedsiębiorstw.

Entuzjastów, którzy mogą pochwalić się sukcesami sprzedażowymi oraz potrafią wytrwale dążyć do wyznaczonych sobie celów.

Optymistów.

Osób z inicjatywą i zaangażowaniem.

Posiadających wysokie zdolności komunikacyjne.

Ludzi z darem przekonywania.

Dodatkowym atutem będzie status studenta lub ucznia

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam CV ze zdjęciem na adres: biuro@helloworld.com.pl

Koniecznie wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Czy jesteś gotowy, aby podjąć współpracę?

TAK
Uwierz w sukces,
sukces uwierzy w Ciebie

KONTAKT

Specjalizujemy się w pracy zdalnej.

Niezależnie od tego możesz nas spotkać w naszym biurze w Kłodzku.

Napisz do nas i opowiedz jak możemy ci pomóc.

Wspieramy team rajdowy

MP RALLY SPORT

www.mprallysport.pl

mprallysport